Milovaný aj zatracovaný – Jack Daniels, ktorý zdobí trh s alkoholom už 150 rokov. Medzi mužskými celebritami mal jednoznačne zelenú. Kto z legiend svetovej scény na neho nedal dopustiť ani na staré kolená?

Vraví sa, alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán. V malom množstve dobrý spoločník, vo veľkom škodlivý pre naše telo a narúšajúci vzťahy. V histórii Jacka sa ocitlo zopár celebrít, ktoré ho brali ako súčasť svojho pitného režimu. Jacka chľastali pravidelne a veľa. Doslova a do písmena.

1. Frank Sinatra

Frank_Sinatra2,_Pal_Joey (1)V srdciach žijúca legenda – herec, spevák, držiteľ 11 Grammy a sexuálny zvodca 60. a 70. rokov, Frank Sinatra, sa netajil svojou vášňou k fľaške whiskey. Bol považovaný za jedného z najväčších pijanov Ameriky. Sinatra na margo svojej celoživotnej lásky k Jackovi Danielsovi povedal: „Alkohol môže byť mužov najväčší nepriateľ, ale Biblia hovorí, aby sme svojho nepriateľa milovali.” 

Keď v roku 1998 zomrel, bol pochovaný nielen s balíčkom cigariet Camel, ale aj fľaškou Jacka. Tomu sa hovorí, láska až za hrob. V roku 2014 vyšla na jeho počesť nová edícia značky pod názvom Sinatra Select.

2. Keith Richards z Rolling Stones

Dnes už 82-ročný gitarista Rolling Stones priznáva, že Jack je pre neho už zabijakom. Pre to prešiel na iný recept, ktorý nazýva Nukleárna bomba. Je to drink z vodky a sódy s množstvom ľadu. Jack Daniels však gitaristu sprevádzal na koncertoch až do staroby.

dreamstime_s_13700209

3. Bono z U2

dreamstime_s_3516365055-ročný frontman skupiny U2 Bono Vox, vlastným menom Paul David Hewson, zostal pri svojej obľúbenej whiskey až dodnes. Žiadne miešané drinky, ale čistá chuť Jacka Danielsa. K tomu vyprážaná ryba s hranolkami a k ideálnej chuti viac netreba.

Ak sme vás na Jacka Daniesla príjemne navnadili, vychutnajte si ho čo najskôr. Zo Svetnapojov.sk dostanete zásielku whiskey expresne rýchlo, keďže na sklade uchovávame viac ako stotisíc položiek.

2022 © Svetnapojov.sk. Tvorba webu a webdizajn RIESENIA.com