Myslíte si, že naším najúspešnejším produktom sú Horalky? Omyl! Za hranicami sa najlepšie darí slovenskej vodke Double Cross. A to až natoľko, že sa dodnes objavila vo videoklipoch viacerých celebrít a tiež v známych filmoch či seriáloch.

Luxusná vodka Double Cross sa vyrába v Starej Ľubovni od roku 2008. Za jej úspechom stojí Američan Malcolm Lloyd, ktorý sa spojil so slovenským odborníkom na liehovarníctvo Jánom Krakom. Double Cross vodka je výnimočnou pre množstvo dôvodov.

Jedným z nich je aj výroba. Double Cross vodka je sedemkrát destilovaná a sedemkrát filtrovaná, pričom posledný stupeň predstavuje filter z diamantového prachu. Vodka sa vyrába iba z prírodných ingrediencií, ktoré nájdete v našich Tatrách – z tatranskej ozimnej pšenice a pramenitej vody bohatej na minerály.

Fľaša ako žiadna iná. Aj so slovenskou poetikou

Ďalším dôvodom výnimočnosti je takisto dizajn fľaše, ktorý sa nepodobá na žiaden iný. Plochá, obdĺžniková fľaša je vyrobená z toho najkvalitnejšieho francúzskeho krištáľu, gravírovaná je laserom a zdobí ju slovenský dvojkríž. Okrem toho na fľaši nájdeme aj úryvky z básní našich najlepších poetikov. Od Andreja Sládkoviča, cez Jána Hollého až po Sama Chalupku.

Slovenská vodka Double Cross patrí medzi tie najpredávanejšie vodky na americkom trhu. A možno tomu pomohli aj videoklipy Jennifer Lopez či hudobníka menom Trey Songz. Kto ako prvý nájde slovenskú vodku v týchto klipoch?

Pomôcka: Vydržte do pätnástej sekundy.

01:20, čo vidíte?

Ani Trey Songz ani J-Lo nie sú vašimi obľúbencami? A čo taký Batman vs. Superman? Million Dollar Baby? Ironman 3? Alebo populárny seriál Zúfalé manželky? Ak ste tieto filmy a seriál už videli, možno ste si náš slovenský skvost všimli aj sami. A ak nie, tak nabudúce pri ich pozeraní pozerajte aj na to, čo sa sem-tam mihne na stoloch a na čom si pochutnávajú vaše obľúbené fiktívne postavy. A možno aj vás potom zláka to najlepšie zo Slovenska. Veď piť to isté, čo Batman, je už iná frajerina…

Batman

  • dgener

    super ! inak tu vodku poznam uz dlho … len som nevedel ze je az taka uspesna…

2020 © Svetnapojov.sk. Tvorba webu a webdizajn RIESENIA.com