Krásna a farebná jeseň je za dverami. Príjemné teploty a dych berúce scenérie využíva veľké množstvo ľudí práve na svadby. Ste pozvaní na svadbu a nemáte svadobný dar? Darčekový alkohol je honosné riešenie, ktorým nič nepokazíte.

Keď nechcete otráviť polovicu svadobčanov

Nie, že by sa darčekový alkohol otváral priamo na svadbe. Niektorí ľudia dopĺňajú k svadobnému daru fľašku domáceho páleného. Najčastejšie ide o na čierno vypálený, neokolkovaný alkohol. Okrem hroziacich opletačiek s colníkmi riskujete najmä trvalé poškodenie zdravia a zraku v prípade, že ten alkohol pálil niekto, kto už predtým pár pohárikov vypil.

Aký alkohol sa hodí na svadbu?

Podľa toho, ako dobre poznáte svadobčanov a na koľko si ich „ceníte“. Najobľúbenejšou svadobnou alternatívou je Metaxa. Jednoduché darčekové balenie poteší určite každého. Ak máte záujem o niečo honosnejšie, môžete si objednať napríklad edíciu Angels’ Treasure. Ak si chcete získať niekoho z vyšších vrstiev, odporúčame vám túto limitovanú edíciu.

Každému zvlášť?

Prísť na svadbu len s jedným darom? S jednou fľašou? Ale nie. Môžete predsa kúpiť výnimočný alkohol pre muža a výnimočný alkohol pre ženu. Predsa, ich chute určite nie sú identické a vy si tak získate oboch.

Pre muža

Muža určite nikdy neurazíte dobrou whisky. Ak sa rozhodnete pre írsku, odporúčame vám toto balenie Midleton. Ak dáte radšej prednosť kanadskej, môžete staviť na Crown Royal. V prípade škótskej môžete odskúšať túto 21 ročnú, ktorou možno trafíte aj vek ženícha alebo nevesty.

Pre ženu

Hľadáte kvalitné víno? Skúste 40 ročné Porto. Veľmi obľúbené víno je aj Veuve Clicquot, Ak chcete zamachrovať klasikou, vezmite pre nevestu pravé šampanské.

Nenechajte sa zahanbiť

Ak plánujete na svadbu kúpiť darčekový alkohol, vyberajte dlho a precízne. Lacnou vodkou alebo kartónom „desiny piva“ určite dojem neurobíte. Výstavnú fľašu si človek odloží aj na 20 rokov a otvorí si ju pri významnej životnej udalosti, pri ktorej si určite spomenie, od koho tú fľašu dostal.

2022 © Svetnapojov.sk. Tvorba webu a webdizajn RIESENIA.com