Internet je miestom, kde nájdete úplne všetko. Pokým voľakedy sme online nakupovali iba zopár vecí, dnes je úplne bežné nechať si domov doviezť potraviny, novú obývačku či zimné oblečenie na lyžovačku. Rýchlejšie a výhodnejšie viete získať aj kvalitný alkohol.

Nákupné správanie ľudí sa počas rokov mení. Prichádzajú rôzne štúdie a štatistiky, ktoré jasne naznačujú, že internet sa stáva pre kamenné obchody vysokou konkurenciou.

Už len nedávna analýza agentúry MB Brand Management s názvom „Ako nakupujeme“ zistila zaujímavú skutočnosť. Na vzorke 1460 ľudí vo veku 18 – 69 rokov sa ukázalo, že ľudia si najskôr obhliadnu produkty v kamenných obchodoch a potom zamieria na internet, kde si ho kúpia. Samozrejme, lacnejšie. V prieskume sa k tomuto správaniu prihlásilo 47 % ľudí (8 % sa s tým stotožňuje úplne a 39 % ľudí čiastočne).

Sme presvedčení o tom, že nakúpiť alkohol online je výhodnejšie, rýchlejšie a absolútne bezpečné. No iba vtedy, keď si vyberiete spoľahlivý e-shop. V nasledujúcich bodoch zistíte, prečo je nakupovanie v našom e-shope super, bomba a peckové. 🙂

1. Zákaznícka spokojnosť je základ

V e-shope Svetnapojov pre vás máme rozličné druhy originálneho alkoholu cez vína, sekty, likéry až po koňaky, rumy, brandy či whiskey. Dalo by sa o ňom popísať mnoho. No najlepším dôkazom sú spokojní zákazníci, od ktorých máme pozitívne odozvy.

Porovnávač cien, Heureka, udeľuje e-shopom s istým percentom odporúčaní zo strany zákazníkov za posledných 90 dní modrý alebo zlatý certifikát. Svetunapojov sa podarilo získať ten najlepší, zlatý. Za čo ďakujeme hlavne vám. 🙂

2. Rýchlosť a rôzne možnosti dopravy

Pohodlnosť nakupovania online je jednou z najväčších výhod. Sedíte doma, v kaviarni či v práci a pohodlne si vyklikáte, čo sa vám páči. Maximálne do 2 dní máte alkohol doma. Ak spravíte objednávku do 15:00 poobede, môže vám prísť už v nasledujúci deň.

V našom e-shope máme 2 spôsoby dopravy. Buď vám zásielku prinesie kuriér do vlastných rúk za 3,90 eur alebo si po balík prídete na naše odberné miesto do Trstenej či Petržalky zadarmo. Ak nakúpite nad 100 eur, dopravu máte tiež zadarmo. V prípade doručenia do Českej republiky, vám balík príde najneskôr do 3 dní. Za dopravu zaplatíte 6 eur.

3. Vždy viete, čo sa s balíkom deje

Chceme, aby naši zákazníci vedeli, čo sa deje s balíkom, ktorý si objednali. Preto svoju zásielku môžete sledovať na infolinke 18373. Deň pred doručením vám príde SMS-ka, ktorá vás upozorní, že vám balík na ďalší deň dorazí. Takisto dostanete SMS v deň doručenia spolu s časom, kedy sa pred vašimi dverami objaví kuriér.

Samozrejme, v prípade akýchkoľvek otázok máte k dispozícii náš zákaznícky support.

  • Infolinka: 0901 720 720
  • E-mail: [email protected]
  • Online chat, kde sa nás môžete čokoľvek opýtať.

4. Pri každom produkte nájdete informácie

Z prieskumu, ktorý sme uviedli vyššie, vysvitlo, že ľudia  strácajú ostych z nakupovania online tým, že idú do overených značiek. Kupujú v e-shopoch, ktoré majú dobré referencie a ich značku poznajú.

Základom spoľahlivosti je však prinášať v internetovom obchode informácie, ktoré ľudia potrebujú. Informácie o každom jednom alkohole, o možnostiach platby, dopravy či reklamácie. U nás pri väčšine produktov nájdete základné informácie, ako aj špecifické popisy. Na našom blogu sa dozviete mnoho zaujímavostí a aktualít o rozličných druhoch alkoholu.

Ak máte na nakupovanie online iný názor alebo inú skúsenosť, neváhajte sa o ňu s nami podeliť. Vážime si každý jeden postreh. 🙂

2021 © Svetnapojov.sk. Tvorba webu a webdizajn RIESENIA.com