Niet pochýb, že vodka je jedným z najpopulárnejších alkoholických nápojov na celom svete. Ak teda nie ste tradičným Slovákom a neholdujete radšej kvalitnému „domácemu“ z ovocia (alebo v podstate čohokoľvek) poctivo dopestovaného na babkinej záhrade. Ako nám ponúkajú vodku televízne spoty?

Prvá reklama, ktorú vám predstavíme, je komerčný spot na Russian Ice vodku. Keďže vodka pochádza pôvodne z Ruska a hovorí sa, že Rusom sa v pití len málokto vyrovná, je celkom logické, že ju bude propagovať jeden z najdrsnejších chlapov sveta – Sylvester Stallone.

 

Jeho svojská propagácia vodky je založená na tom, že, áno, naozaj je to svojím spôsobom klišé piť práve ruskú vodku a snažiť sa ruských gerojov v pití dobehnúť. Ale to vôbec nevadí. Rovnako klišé je mať aj mexického záhradníka, kubánsku manželku s jemným nádychom silikónu či talianske obleky… A nikomu to neprekáža.

Vodka Finlandia je známa a (aj vďaka svojej prijateľnej cene) populárna aj u nás. Reklama na Finlandiu z roka 2015 si získala veľkú obľubu a bola mnohými označovaná za jeden z najlepších TV spotov roka.

 

Podľa tejto reklamy si tento druh vodky nachádza po celom svete unikátnych ľudí (ako je aj ona sama) a svojou múdrosťou, ktorú v sebe skrýva, stále inšpiruje aj ostatných. Spot na Finlandiu sa naozaj oplatí dopozerať až do konca. A na navnadenie: nájdete tam napríklad medvediara objímajúceho živého a navonok krotkého medveďa alebo aj tretieho najsilnejšieho muža sveta – Fína Hafthora medzi mnohými známeho skôr ako The Mountain zo seriálu Game of Thrones.

Ďalšou možnosťou je byť ako Islanďania. Ako hovorí lámanou angličtinou sympatická dievčina vo videu, Islanďania majú rozum. Pijú vodku s príchuťou vodky. V niektorých krajinách si ľudia radi vypijú vodku už aj s príchuťou banánu. Avšak Islanďania, ak chcú chuť banánu….dajú si banán. Buďte rozumní, buďte ako Islanďania a pite čistú vodku. Je už na vás, či si vyberiete vodku Absolut, SKYY, Finlandia, Stolichnaya

 

2022 © Svetnapojov.sk. Tvorba webu a webdizajn RIESENIA.com