Medzi najpredávanejšie značky vodky patrí Smirnoff či Absolut. Z pultov predajní a barov vám najčastejšie núkajú Nicolausku a Finlandiu. No druhov vodky je omnoho viac. Medzi tie menej vychýrené patrí napríklad Ed Hardy, ktorá vás upúta svojím príbehom.

1. Ed Hardy ako priekopník tetovaní

Osoba, ktorá stojí za vznikom tejto vodky, má rovnaké meno – Ed Hardy. Don Ed Hardy sa stal slávnym vďaka tetovaniam, ktoré povýšil na umenie, a neskôr vďaka vlastnej značke, ktorú založil s pomocou módneho dizajnéra Christiana Audigera.

2. Vo dvojici sa to ťahá lepšie

Dnes už nebohý francúzsky tvorca odevov, Christian Audiger, prešiel po pôsobení s niektorými významnými módnymi domami práve do firmy Ed Hardy. Zapáčili sa mu motívy a originalita umelca a odborníka na tetovania. Od odkúpení podielu sa začala písať veľká dráha tohto uleteného brandu.

3. Dizajn fľašky

Ak si prezriete dizajn vodky, iste uznáte, že sa vymyká štandardom, ktoré v odvetví pretrvávajú. Lepka, ohnivý vták či rôzne fantasy motívy na inom alkohole len tak ľahko nenájdete.

4. Vyššia cena

Ak ste zvyknutí na relatívne nízke ceny za vodku, pri Ed Hardy si o niečo priplatíte. Vyššiu cenu získala s prestížou jej zakladateľa a brandu, ale aj vďaka pätnásobnej destilácii a jemnej chuti. Táto unikátna vodka vás bude stáť 4 – 5-krát viac ako obyčajné vodky, ktoré sme spomínali na začiatku.

5. Jedinečný štýl pre rockerov, punkáčov a ľudí, čo sa chcú odlíšiť

Vodka nie je zďaleka tým jediným produktom, ktorý firma produkuje. Svoj úspech postavila na ucelenom koncepte, do ktorého patria originálne vzory, farby a nápisy na oblečení, teniskách, peračníkoch, šiltovkách, ale odkaz od Ed Hardyho nesú aj motorky.

 

Čo na ňu vravíte vy? 🙂

2021 © Svetnapojov.sk. Tvorba webu a webdizajn RIESENIA.com