Johnnie Walker je najpredávanejšia škótska whisky na svete. Hranaté fľaše a farebné nálepky – tú sú jej poznávacie znaky. Spravidla má aj vyššiu cenu, keďže je špičkou medzi ostatnými druhmi whisky. Čo na nej ľudia tak obdivujú?

Neodolateľnosť sa dá zmerať

Prieskumná agentúra TNS Slovakia v roku 2014 analyzovala niekoľkotisíc svetových značiek a vytvorila tzv. koeficient neodolatelnosti značiek (Irresistibility Quotient). Z prieskumov vzišlo 8 faktorov, ktoré najviac vplývajú na spokojnosť cieľového zákazníka. Sú to: know-how, impulz, odlišnosť, emócia, symbolika, zacielenie, súlad a kompaktnosť. Rozumené spojenie týchto kritérií posúva značky na prvé priečky v danom segmente.

Z výskumov naďalej vyplynulo, že značka Johnnie Walker je synonymom asertivity a sebavedomia. Kupujú si ju ľudia, pre ktorých iná whisky neexistuje. Vo voľbe whisky majú jasno. Neodolatenosť chuti potvrdzuje vynikajúcimi výsledkami, a to najmä tým, že je už 30 rokov na vrchole rebríčka.

muzi-si-pripijaju-s-alkoholom

Čím je výnimočná

John Walker žil v 19. storočí, živil sa ako obchodník v Kilmarnocku a tiež bol miešačom whisky. Rodovú líniu preslávil jeho syn Alexander, keď na trh uviedol Walker’s Old Highland Whisky.

Johnnie Walker vás dostane výnimočnou chuťou, ktorú jej dodávajú rôzne obilninové a sladové whisky. Väčšina fľašiek má farebné označenie, určite ste sa už stretli s nálepkami Black Label, Red Label alebo Blue Label.Hranaté fľaše s farebným štítkom sú pre značku typické. Postarali sa o ne George a Alexander II., ktorí boli vnuci Johna Walkera.

Už do 24 hodín u vás doma

Ak si chcete vychutnať pohodlie a k tomu príjemnú chuť Johnnieho Walkra, objednajte si ho z nášho úspešného e-shopu s originálnym alkoholom. Zákazníkov nenecháme na svoju pochúťku dlho čakať. Ak objednávku stihnete do 15:00, ďalší deň poobede ju už môžete popíjať.

2022 © Svetnapojov.sk. Tvorba webu a webdizajn RIESENIA.com