Oslavy má rád každý. Ťažšie je už rozhodnúť sa pre darčekovú fľašu alkoholu, ktorou nemusíte iba potešiť, ale aj uraziť. Ako sa nedopustiť tej druhej možnosti a netrafiť darčekom vedľa? Čítajte ďalej.

Pri zháňaní vhodného darčekového alkoholu platí hlavná zásada – nekupovať niečo obyčajné, čo môže oslávenec zohnať na každom rohu. Siahajte po krajších, lepších a vynovených edíciách, určených práve na slávnostné posedenia a príležitostné pitie.

Inak musíte pristupovať k 20-ročnej žene a inak k 50-ročnému mužovi. Taktiež záleží na tom, či ide o vášho kamaráta, známu, alebo napríklad šéfa. Darčekový alkohol by mal byť niečím špeciálnym, na čom si dotyčný muž alebo žena pochutia. Obhliadnuť sa môžete po darčekových košoch, ktorých súčasťou sú okrem alkoholu dezerty, kávy, oriešky či kvalitné horké čokolády.

Čo kúpiť staršej žene

Darčekový alkohol sa kupuje aj starším ženám. A môže byť milým a vydareným darčekom, ak ulahodíte chuti oslávenkyne. Pri staršej žene ostaňte pri víne alebo pri sladkom likéri, ktorý obsahuje minimum alkoholu. Predsa väčšina starších žien si alkohol vypije iba pri slávnostných udalostiach. Kokosový, kávový alebo vaječný likér určite neurazia.

Mladším ženám môžete kúpiť aj niečo tvrdšie

glenfiddich-30-year-old-dreveny-boxTak v prvom rade, fľašou bieleho alebo ružového vína nepohrdne žiadna žena. Keď sa budete pozerať po tvrdom alkohole, máte niekoľko možností. Prémiové verzie sú čerešničkou na torte. Pri vodke pre vás máme tip: Double Cross vodku, ktorá sa vyrába v Starej Ľubovni. Je zložená iba z prírodných zložiek a jej chuť je veľmi jemná, pretože je 7-násobne destilovaná a filtrovaná.

 Sladkastú chuť s trstinovým cukrom, kokosom, bylinkami či škoricou prinesie Malibu, ktoré patrí medzi biele rumy z Barbadosu. Na výber máte z rôznych druhov so špecifickým dizajnom za skvelé ceny.

Likér s vyšším obsahom alkoholu môže byť tiež dobrou voľbou. Vo vyhliadke by ste mali mať Jägermeister.

Pri mužoch je to jednoduchšie. Buďte však kreatívni

Keď zostaneme pri víne, k výberu darčeka môžete zapojiť trochu kreativity. Keď viete, že muž sa niečomu profesionálne alebo vo voľnom čase venuje, prispôsobte mu darčekový alkohol tématicky. Namiesto toho, aby ste oslávencovi darovali iba fľašu vína, darujte mu k tomu lokomotívu, ktorá víno ponesie alebo stojan na víno s tými najlepšími ročníkmi. Popýtajte sa v darčekových obchodoch na to, čo sa im najviac predáva. Získate inšpiráciu. Pri mužovi máte voľnejšiu ruku ako pri žene. Môžete mu darovať aj kvalitné whiskey, koňak alebo tequilu.

Fľaša kvalitného alkoholu pre šéfa

royal-oporto-white-portoZodpovedne by ste mali pristupovať k ľuďom ako je váš šéf. Najlepšie a najvhodnejšie sa trafíte, ak si jeho preferencie zistíte dopredu. Spomeňte si na to, čo pil na nejakej firemnej akcii alebo teambuildingu. Univerzálnym alkoholom, ktorý nič nepokazí, je kvalitné biele portské víno. Nehlaďte na jeho cenu, ale na akosť.

Dizajn spraví svoje

Nezabúdajte na slávnostné zabalenie darčeka. Prémiové edície a kvalitnejší alkohol sú z tých, ktoré sú sami o sebe dizajnovo vyšperkované tvarom či farbami. Fľašu si nechajte zabaliť do darčekového obalu alebo využite narodeninovú tašku. Keď chcete byť osobní, priložte oslávencovi prianie v podobe niekoľkých veršov.

Fľašku kvalitného darčekového alkoholu nájdete na Svetnapojov.sk. Pribaľte k nej kreativitu, originalitu a blahoželanie. Tak zaiste urobíte radosť a spravíte dobrý dojem.

2021 © Svetnapojov.sk. Tvorba webu a webdizajn RIESENIA.com